Obrazy dla biznesu online

[REKLAMA]

Możesz znaleźć zdjęcia i obrazy wektorowe, które pomogą Ci w prawie wszystkich kreatywnych projektach. Silny, przekonujący wizerunek sprawi, że Twoje materiały będą się wyróżniać na boisku sprzedażowym, sprawią, że Twój post na blogu będzie bardziej angażujący i poprawi ogólną historię Twojej marki.

Obrazy komercyjne to tania opcja dla projektów, które muszą mieć duży wpływ na biznes. W świecie Facebooka i Instagrama wysokiej jakości wizualizacje nie są już przyjemne. Są koniecznością biznesową.

Podczas projektowania projektów, takich jak reklamy w mediach społecznościowych, broszury sprzedażowe, ekspozycje sklepowe, prezentacje firmowe i posty na blogach, należy wziąć pod uwagę obrazy wolne od opłat licencyjnych.

Reklama w mediach społecznościowych
Silne efekty wizualne są niezwykle ważne w mediach społecznościowych, ponieważ Twoje treści są przeciwne wszystkim, od wakacji celebrytów po zdjęcia dzieci znajomych. Oszałamiające, wolne od opłat obrazy od czołowych twórców mogą zachęcić ludzi do klikania i udostępniania.

Broszury sprzedażowe
Co wysokiej jakości obraz mówi o Twoim produkcie? Znasz już odpowiedź. Dzięki darmowym zdjęciom od najlepszych fotografów Twój zespół sprzedaży może wysadzić swoje cele w powietrze.

W sklepie wyświetlacz
Obrazy bez tantiem są kluczowymi składnikami przyciągających uwagę ekspozycji w sklepie. Kupujący nie tylko zauważą Twój wyświetlacz – przestaną go podziwiać.

Prezentacje firmowe
Co twój menedżer umieści na tym gigantycznym ekranie sali konferencyjnej? Te same stare, nudne tytuły prezentacji lub coś, co reprezentuje Twoją nowoczesną, dynamiczną markę? Spraw, by publiczność Twojego dyrektora generalnego usiadła z pięknymi obrazami, takimi jak te.

Czy mogę używać obrazów wolnych od tantiem do użytku komercyjnego?
To, czy możesz używać obrazów wolnych od tantiem do użytku komercyjnego, zależy od warunków licencji pobierania. Jeśli nie masz pewności, skontaktuj się z firmą, która dostarczyła obraz. Nigdy nie zakładaj, że obraz jest wolny od opłat licencyjnych.

Trzy główne typy licencji to:
Treść w pełni wydana do użytku komercyjnego
Treści bez publikacji, które można wykorzystać do celów komercyjnych
Treści wyłącznie do użytku redakcyjnego
Tylko treści do użytku redakcyjnego
Zdjęcia wyłącznie do użytku redakcyjnego to zdjęcia, które mogą zawierać osoby, własność prywatną, marki lub dzieła sztuki, w odniesieniu do których nie udzielono zwolnienia do użytku komercyjnego.

Ponieważ nie ma zgody, nie wolno używać obrazu w żadnych projektach komercyjnych, promocyjnych, reklamowych lub wspierających.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *