Spotkanie przy kawie zmielonej w młynku Zelmer

Proste pomysły na to, jak pozytywnie zaskoczyć gości z krajalnicą i młynkiem Zelmer

[REKLAMA]

Uwielbiasz się spotykać z przyjaciółmi i często zapraszasz ich do siebie? Chcesz nieco rozpieścić swoich gości i podać im proste, ale efektowne przekąski i napoje? Ułatw sobie życie i pozwól, by część pracy wykonały za Ciebie… urządzenia, takie jak elektryczny młynek do kawy czy krajalnica. Z odpowiednimi pomocnikami zorganizowanie idealnego przyjęcia okaże się zaskakująco łatwe.

Z tekstu dowiesz się:

  • co potrafi krajalnica kuchenna,
  • dlaczego młynek do kawy jest tak istotnym urządzeniem dla wszystkich, którzy lubią kawę,
  • jak szybko można posprzątać po przyjęciu.

Przyjęcie idealne wcale nie musi się odbywać w luksusowym lokalu. Możesz je z powodzeniem urządzić u siebie, nawet jeśli wcale nie uważasz się za perfekcyjną panią domu. Wierzymy, że czasem warto dać się wyręczyć, a kuchenne urządzenia są przecież po to, by Ci pomagać. Dzięki sprytnym, niezawodnym pomocnikom łatwo Ci będzie pozytywnie zaskoczyć gości. Sprawdź pomysły, które możesz wykorzystać w czasie swojego przyjęcia!

Kanapki jak z cateringu – krajalnica kuchenna w akcji

Najprostsze rozwiązania się najlepsze. Jako szybka i pożywna przekąska na przyjęciu doskonale sprawdzą się więc kanapki. Możesz zaserwować je gotowe, przystrojone kiełkami i kroplą majonezu lub sosu tatarskiego, albo podać pięknie ułożone na półmisku składniki, by każdy z gości samodzielnie skomponował dokładnie taką kanapkę, jak lubi. Pamiętaj, że najpierw je się oczami! Pieczywo, ser, warzywa czy wędlina powinny być więc pokrojone w równe, niezbyt grube kromki i plasterki. Brzmi jak coś bardzo pracochłonnego? Przecież nie musisz robić tego sama! Wyręczy Cię w tym krajalnica kuchenna, która pokroi składniki na kanapki w równe plasterki. Nie ma lepszego pomocnika, gdy szybko potrzebujesz wielu kromek chleba.

Aromat kawy w całym domu – dlaczego młynek do kawy elektryczny Zelmer robi różnicę

Planujesz poczęstować swoich gości kawą? Przyrządź ją ze świeżo zmielonych ziaren! W ten sposób pobudzający napój będzie jeszcze smaczniejszy i bardziej aromatyczny – w końcu w kilkanaście minut po zmieleniu kawa traci bardzo dużo ze swoich walorów smakowych. Młynek Zelmer rozdrobni ziarna szybciej, niż zagotujesz wodę. Wystarczy, że naciśniesz guzik, aby ostrza ze stali nierdzewnej zrobiły to, co do nich należy.

Kiedy jednak nadchodzą największe upały, warto zaserwować swoim gościom coś bardziej orzeźwiającego. Czy wiesz, że dobry blender kielichowy nie tylko zmiksuje owoce i warzywa na gładki koktajl, ale też skruszy lód? To otwiera przed Tobą zupełnie nowe możliwości! Mrożoną kawę czy kolorowego drinka wyglądającego jak serwowany w popularnym lokalu bez problemu przygotujesz teraz w domu. Twoi goście będą zachwyceni!

Odkurzacze Zelmer workowe – nieoceniona pomoc w sprzątaniu

No dobrze… Ale kto to wszystko posprząta? W ferworze przygotowań na pewno coś się przecież nakruszy lub rozsypie. To również nie jest problem! Z pomocą przyjdzie bowiem odkurzacz Zelmer workowy, z którym w kilka chwil usuniesz z podłogi wszystkie okruchy. Dzięki wysokiej wydajności odkurzacze workowe są niezastąpionymi domowymi pomocnikami.

A Ty które z urządzeń Zelmera wykorzystałbyś najlepiej? Pamiętaj – warto sobie ułatwiać życie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *