Zakup taniej waluty

[REKLAMA]

Wakacje zagraniczne, a może próba zarobienia na lepszym kursie walut? Jest co najmniej kilka powodów, dla których warto wybrać kantor internetowy, aby kupić euro, dolary, franki czy waluty innych krajów. Czym się kierować, kiedy szukasz dobrego, sprawdzonego kantoru? Jest kilka wskazówek, które możemy ci udzielić.

Notowania – aby mieć dostęp do najświeższych informacji o kursie walut, należy śledzić notowania online. Kantor internetowy powinien udostępnić więc aplikację mobilną na telefony komórkowe. Dzięki niej, będziesz mógł na bieżąco śledzić aktualne kursy i dokonać zakupu w najlepszym momencie.

Szybkość transakcji – niektóre kantory internetowe mogą rezerwować sobie nawet 24 godziny na przelanie Ci zakupionej waluty. Teoretycznie nie jest to długo, ale jeśli kupujesz walutę na już, może to być sporym zaskoczeniem. Aby upewnić się, jak szybko otrzymasz zakupione waluty, powinieneś sprawdzić regulamin kantoru, dostępny na jego stronie internetowej.

Rabaty dla stałych klientów – niby niewielkie sumy, a jednak cieszą. W czasie dużej konkurencji, również w sektorze kantorów internetowych, warto wybierać te, które co nieco nam dają od siebie. Nawet kilka dziesiątych procenta rabatu, może przełożyć się na kilkadziesiąt lub kilkaset złotych oszczędności, przy kupnie większej sumy waluty.

Bezpieczeństwo – najważniejsze w operacjach finansowych przez internet. Musisz mieć pewność, że wszystkie twoje transakcje są bezpieczne i chronione szyfrowanymi protokołami. Pozwoli ci to utrzymać wrażliwe dane w najwyższym stopniu bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *