Najpotężniejszy antywirus? Poznaj Avast Ultimate!

[REKLAMA]

Wszyscy kojarzą antywirus Avast z darmową wersją. Nic dziwnego, korzysta z niej prawie 2 miliony użytkowników! Nie każdy jednak wie, że Avast oferuje również komercyjne antywirusy, które regularnie zajmują czołowe miejsca w testach i podczas badań niezależnych instytucji.

Najlepsza ochrona dzięki AVAST Ultimate!

Antywirus Avast Ultimate jest programem zapewniającym najwyższy poziom ochrony. Oprócz podstaw bezpieczeństwa (jakie daje m.in. skaner, firewall i filtry pocztowe), Ultimate ma wiele funkcji dodatkowych. To one tworzą z niego najpotężniejszy antywirus na rynku.

Co decyduje o jego przewadze?

  1. Zaawansowana ochrona prywatności użytkownika. Zapewniają ją takie funkcje jak np. niszczarka danych (pozwalająca na trwałe usuwanie plików) oraz menedżer haseł pomagający zapamiętać dane do logowania. Antywirus Avast Ultimate ma również VPN – specjalną aplikację do łączenia się z Internetem w taki sposób, by niemożliwe było śledzenie użytkownika. VPN chroni prywatne informacje w sieciach publicznych i nie pozwala na zbieranie informacji o użytkowniku w sieci.
  2. Wzmocnione bezpieczeństwo antywirusowe. Antywirus Avast Ultimate zapewnia znacznie bardziej zaawansowaną ochronę przed wirusami niż standardowe programy. Dzieje się tak dzięki inteligentnemu monitorowaniu wszystkich procesów w komputerze. W razie podejrzanych zachowań lub infekcji antywirus natychmiast reaguje, blokując działania złośliwych plików. Ma także funkcje chroniące użytkownika przed najnowszymi zagrożeniami. To m.in. zabezpieczenie przed ransomware oraz ochrona przed nieautoryzowanym używaniem kamery.
  3. Kompleksowe monitorowanie bezpieczeństwa. Antywirus Avast Ultimate wyposażono w skaner, który pozwala za jednym zamachem przeskanować wszystkie potencjalne luki. Szybko wykrywa zagrożenia bezpieczeństwa i pomaga je zabezpieczyć. Kontroluje również znane sposoby włamywania się do komputera, w tym między innymi sieć Wi-Fi, pocztę (sprawdzając czy w mailach nie ma złośliwych załączników i linków) oraz przeglądarkę (usuwa z niej paski narzędzi, a także sprawdza czy strony nie są fałszywe lub zainfekowane).
  4. Optymalizacja komputera, czyli łatwy sposób na przyspieszenie i poprawienie wydajności sprzętu. Funkcja oczyszczania z niepotrzebnych plików i aplikacji, automatycznej konserwacji oraz usuwania śmieci pomaga utrzymać komputer w doskonałej kondycji. Im szybciej i lepiej działa, tym łatwiej obronić mu się przed wirusami!
  5. Łatwość obsługi i mniej problemów z zarządzaniem. Antywirus Avast Ultimate ma wygodny panel administratora, dzięki któremu łatwo można ustawić funkcje i działanie programu. Avast umożliwia również korzystanie z dwóch antywirusów naraz, dzięki możliwości przełączenia go w tryb pasywny (można korzystać z funkcji dodatkowych, nie ryzykując konfliktów z drugim antywirusem).

Darmowe wsparcie techniczne w języku polskim

To nie jedyne zalety antywirusa Avast Ultimate. Kupując go użytkownik może liczyć nie tylko na dobrą cenę, ale również na wsparcie techniczne w języku polskim (pod warunkiem zakupu u autoryzowanego dystrybutora w Polsce – w firmie CORE).

___

Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG.

Przekonaj się jak działa najlepszy antywirus AVAST!

2 komentarze

  1. Poznaj Avast Ultimate używałem darmową wersję i jest ok . Zakupiłem wersję Premium i jest jeszcze lepsza . Polecam . Nawet darmowa wersja Poznaj Avast Ultimate jest ok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *