Subaru Intelligent Drive. System dla każdego kierowcy

Jeśli jesteś kierowcą, który ceni sobie nowoczesne rozwiązania i pełen komfort podczas jazdy, system bezpieczeństwa Subaru będzie dla Ciebie idealny. SI-Drive to sposób n prowadzenie auta zgodnie z Twoimi preferencjami. Dostosowuje się do warunków panujących na drodze, zapewniając wygodne i dynamiczne prowadzenie. Wybierz program, który da Ci najwięcej radości z jazdy!

Inteligentna jazda z Subaru

SI-Drive to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań Subaru. System dopasowuje się do stylu jazdy kierowcy oraz panujących na drodze warunków. Dzięki inteligentnym rozwiązaniom sam potrafi rozpoznać styl jazdy – zmiana programów dokonuje się samoistnie. Istnieje jednak możliwość wyboru trybu idealnego dla siebie. SI-Drive określa moment obrotowy oraz szybkość reakcji odpowiadający stylowi jazdy kierowcy. Sprawia, że nawet w najtrudniejszych warunkach samochód reaguje prawidłowo, osiągając przy tym najlepsze osiągi.

Trzy tryby jazdy

Dzięki systemowi SI-Drive kierowca Subaru może w szybki sposób zmienić sposób jazdy, z korzyścią dla siebie oraz samochodu. Do wyboru są trzy programy. Pierwszy z nich, tryb inteligentny (intelligent mode), pozwala na natychmiastową reakcję samochodu w razie zmiany trakcji lub stylu jazdy. Pozostaje przy tym rozwiązaniem najbardziej ekonomicznym: nie tylko zwiększa dynamikę jazdy, ale jednocześnie zmniejsza zużycie paliwa. Kierowca posiada przy tym pełną kontrolę nad prowadzonym pojazdem.

Tryb sportowy (sport mode) to rozwiązanie idealne dla osób, które lubią płynną i szybką jazdę. Kierowca uzyskuje w ten sposób najwięcej możliwości. Auto doskonal odpowiada na warunki panujące na drodze, a to tego jest zwrotne i posiada znacznie więcej siły. To tryb, który uszczęśliwi miłośników jazdy z pazurem.

Ostatni z dostępnych trybów, „Sport Sharp”, to wyzwanie dla prawdziwych królów szos. System SI-Drive w pełni wykorzystuje możliwości silnika Subaru. Auto niemal natychmiast reaguje na zachowanie kierowcy. Jest to najszybszy i zarazem najbardziej efektowny tryb dostępny w systemie. Sprawdzi się podczas dynamicznych manewrów (wymijania lub wyprzedzania). Będzie też doskonały podczas samotnej jazdy po pustych szosach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *