Kurs językowy w Londynie

Język angielski jest jednym z najczęściej używanych języków na świecie. Konieczność jego znajomości jest oczywista dla każdego rodzica. W trosce o swoje dzieci i ich przyszłość, warto od najmłodszych lat zatroszczyć się o ich językową edukację. Poziom nauczania języka angielskiego w szkołach publicznych nie zawsze jest satysfakcjonujący. Wpływa na to duża liczebność klas, nie zawsze wysokie kwalifikacje kadry pedagogicznej oraz ograniczony czasem program nauczania. Rozwiązaniem, które może przynieść znacznie lepsze rezultaty i to w o wiele krótszym czasie, jest kurs językowy w Londynie.

Czym są kursy językowe za granicą?

Badania naukowe wielokrotnie udowodniły, że najlepszą metodą nauki języka obcego, jest przebywanie w środowisku, w którym jest on naturalne używany. Pozwala to na szybką i prostą asymilację ucznia ze słownictwem, a także kulturą, zachowaniami i nawykami osób, które na co dzień mówią po angielsku. Jeśli mielibyśmy wskazać miejsce, które jest najlepszym na kurs angielskiego, to Londyn jest numerem 1.

Właśnie z tego powodu zorganizowano kurs językowy w Londynie. Jest on dedykowany dla dzieci w wieku od 14 do 17 lat. Cały kurs trwa 2 tygodnia, w trakcie których odbędzie się 20 lekcji, każda po 45 minut. Lekcje są prowadzone przez native speakera, a uczniowie będą uczyć się w klasach międzynarodowych, liczących maksymalnie 15 osób. Fakt, że ich kolegami będą rówieśnicy z innych stron świata, stanowi bardzo duży atut oferty. Daje to możliwość poznania innych osób, porównywania efektów nauki i lepszej nauki prawidłowego, angielskiego akcentu.

Wysyłając dziecko na kurs językowy do Londynu, na pewno chcą się Państwo jak najwięcej dowiedzieć o jego organizacji. Organizator zadbał o wszystko, czego dzieci mogą potrzebować do bezpiecznego i komfortowego pobytu.

Zakwaterowanie – dzieci będą zakwaterowane u rodzin goszczących. Są to sprawdzone rodziny, z którymi współpracują od wielu lat. Zapewniają one bardzo sympatyczną atmosferę całego pobytu, troszcząc się o dzieci, a jednocześnie dając im możliwość usamodzielnienia się. Rodziny organizują dla dzieci posiłki – śniadanie, lunch box wyjściowych oraz obiadokolację. Dzieci są kwaterowane w wygodnych, dwu osobowych pokojach, dlatego nie ma ryzyka, że któreś dziecko będzie osamotnione.

Nauka – tak jak wcześniej napisaliśmy, dzieci będą uczestniczyć w 20 godzinach lekcyjnych nauki angielskiego. Odbywają się one w godzinach porannych i popołudniowych. Obecność na nich jest obowiązkowa.

Czas wolny – organizator zagospodarował czas wolny Państwa dzieci, organizując dla nich aktywności sportowe, takie jak gry zespołowe, pływanie, wieczorne imprezy. Dodatkowo, dla dzieci przygotował dwie ciekawe wycieczki. Jedna całodniowa, a druga pół dniowa. Dzięki nim, mają okazję jeszcze lepiej poznać Londyn.

Bezpieczeństwo i transport – nad bezpieczeństwem dzieci czuwa przedstawiciel firmy, z którym mogą się Państwo bezpośrednio kontaktować. Transport na kurs językowy w Londynie odbywa się drogą lotniczą, na trasie Warszawa – Heathrow – Warszawa, również w towarzystwie zapewnionego opiekuna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *