Jak wybrać dobry hotel pod Poznaniem?

[REKLAMA]

Hoteli, pensjonatów, moteli, a nawet apartamentów, mamy dziś od groma. Opcji jest na tyle dużo, że każdy będzie w stanie znaleźć dla siebie nocleg, który spełni jego oczekiwania. Jak znaleźć hotel pod Poznaniem, jeżeli nie chcesz nocować w centrum miasta? Sprawdźmy!

Urokliwy hotel pod Poznaniem – czy to możliwe?

Decydując się na nocleg poza miastem, masz całkiem sporo możliwości. Warto rozejrzeć się za miejscem położonym w urokliwej lokalizacji, dającym trochę spokoju i odpoczynku, ale przy tym będącym dobrym punktem wypadowym i dojazdowym. Znakomitym wyborem będzie Hotel Ossowski pod Poznaniem, położony w Kobylnicy, w sąsiedztwie 150-letniej sosnowej puszczy.

Ten 3-gwiazdkowy hotel z restauracją jest gwarancją spokojnego wypoczynku w otoczeniu zieleni, połączonego ze znakomitą obsługą, świetną lokalną kuchnią i lokalizacją pozwalającą bez problemu dojechać gdzie tylko nam się zamarzy. Hotel leży przy drodze wojewódzkiej numer 194, zaledwie 12 kilometrów od Poznania i tylko 4 kilometry od Swarzędza. Chcąc odwiedzić któreś z większych miast, w zaledwie moment dotrzesz tam przeróżnymi środkami transportu.

Dlaczego Hotel Ossowski to dobry wybór na nocleg w okolicy Poznania?

Świetne zaplecze noclegowe – aż 71, znakomicie wyposażonych pokoi o przeróżnym standardzie i aż 140 miejsc noclegowych! Hotel Ossowski jest nie tylko świetnym miejscem na jedną, czy dwie noce, ale także znakomitym pomysłem na organizację imprezy okolicznościowej, spotkania firmowego, czy po prostu małej kameralnej uroczystości!

Poza znakomitymi warunkami noclegowymi, oferuje szereg dodatkowych atrakcji – ogródki letnie, place zabaw dla najmłodszych, bilard, czy piłkarzyki. Dla najbardziej aktywnych gości przygotowano siłownię oraz wypożyczalnie rowerów, aby uprzyjemnić zwiedzanie naszej malowniczej i urokliwej okolicy!

Nie tylko nocleg, ale i imprezy okolicznościowe!

W ofercie hotelu znajduje się kilka sal bankietowych, zaplecze konferencyjne i znakomicie oceniana restauracja. Swoją ofertę gastronomiczną hotel opiera na lokalnych i sezonowych produktach, a nad całością wykonania czuwa ceniony, doświadczony personel. Dania z naszej karty są cenione przez naszych Gości, co potwierdzają pozytywne opinie płynące z Poznania, Swarzędza i przeróżnych miejscowości z okolic!

Wesele, urodziny, ale również spotkanie biznesowe, czy kilkudniowe szkolenie – personel hotelu Ossowski ma wieloletnie doświadczenie w organizacji tego typu wydarzeń. Znakomitą jakość obsługi można dostrzec choćby czytając mnóstwo pozytywnych opinii od gości hotelowych!

Mnóstwo promocji i pakietów dodatkowych!

Oferta hotelu zmienia się regularnie, a osoby odpowiedzialne za zarządzanie obiektem, przygotowują oferty specjalne, pakiety pobytowe i szereg rozwiązań umilających pobyt. Na stronie internetowej hotelu znajduje się pełna oferta pakietów oraz ofert promocyjnych, które pozwalają zorganizować sobie pobyt, najlepiej jak to możliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *