Planujesz święta w Zakopanem? Ostatnia chwila, by zaplanować nocleg!

[REKLAMA]

Grudzień za pasem – a wraz z nim zbliżające się wielkimi krokami święta. Magiczne chwile, które spędzamy w gronie najbliższych nam osób, to też czas generalnych porządków, poszukiwania prezentów i długich godzin spędzonych w kuchni. A gdyby tak tegoroczne święta spędzić zupełnie inaczej, bo w Tatrach? Nie czekaj i już dziś zarezerwuj wyjątkowe święta Bożego Narodzenia w Zakopanem!

Spokojne i rodzinne święta w górach

Lista przedświątecznych obowiązków potrafi przytłoczyć nawet największych miłośników pieczenia pierników, ubierania choinki czy gotowania wigilijnych potraw. W efekcie, zamiast cieszyć się nadejściem radosnych dni w rodzinnym gronie, czujemy zmęczenie natłokiem przygotowań. Nic dziwi więc rosnąca z każdym rokiem popularność świąt spędzanych w nietypowy sposób – w górach. Pobyt w Zakopanem pozwala nie tylko zapomnieć o czasochłonnych przedświątecznych zadaniach do wykonania, ale i cieszyć się niepowtarzalną atmosferą panująca w zimowej stolicy Polski.

Zakopane przyciąga o każdej porze roku, jednak to właśnie zimą oferuje wyjątkowe doświadczenia. Boże Narodzenie w górach to malownicze krajobrazy, bożonarodzeniowe tradycje w góralskim wydaniu i mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. I unikalna szansa na prawdziwe, białe święta!

Wyjątkowe Boże Narodzenie apartamenty w Zakopanem

Zakopane – niekwestionowana stolica polskich Tatr, jednocześnie jeden z najpopularniejszych kierunków wybieranych przez turystów. Ofert wypoczynkowych, w tym również pobytów świątecznych można tu znaleźć naprawdę sporo – górskie domki i apartamenty prześcigają się w tworzeniu specjalnych pakietów na Boże Narodzenie. Wyposażone w kuchnię lub aneks kuchenny stanowią doskonałą alternatywę dla hoteli. Pozwalają na szybkie i wygodne przygotowanie posiłków, w tym najważniejszej wigilijnej kolacji. Przede wszystkim jednak oferują doskonałe warunki regeneracji po dniu pełnym świątecznych wrażeń. Miłośnicy górskich wędrówek docenią zwłaszcza pobyt w domkach i apartamentach z dostępem do jacuzzi lub basenu.

Chcącym spędzić wyjątkowe święta z dala od miejskiego zgiełku i w malowniczej scenerii Tatr, liczne obiekty noclegowe oferują komfortowe noclegi w góralskim stylu. Święta w Zakopanem to jednak nie tylko udana biesiada przy suto zastawionym stole i ze wspólnym kolędowaniem, ale i wiele atrakcji dla dorosłych i dla dzieci, z których warto skorzystać przy okazji pobytu. Kuligi z pochodniami czy imprezy z muzyką na żywo tworzą klimat, który na długo zapisuje się w pamięci.

Zarezerwuj pobyt świąteczny w górach

Niezapomniane, a przy tym tanie święta w górach? To możliwe! Wybór miejsc noclegowych, w  tym domków i apartamentów w Zakopanem jest niezwykle szeroki. Korzystając z serwisów internetowych możemy przeglądać oferty dziesiątek obiektów. W ten sposób szybko i wygodnie znajdziemy pakiet pobytowy w idealnej dla nas cenie i o odpowiednim standardzie.

Święta z widokiem na tatrzańskie szczyty kuszą mnóstwo osób. Dlatego też, wszystkim zainteresowanym taką formą spędzania Wigilii i Bożego Narodzenia, polecamy rezerwację pobytów świątecznych w Zakopanem. Udanych świąt w górach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *