Polska – Rumunia Eliminacje do MŚ 2018 – gdzie kupić bilety w ostatniej chwili?

Coraz szybciej zbliża się wielkie święto piłkarskie, którego finał odbędzie się w 2018 roku. Mowa oczywiście o Mistrzostwach Świata – czyli największej imprezie futbolowej, która regularnie co cztery lata porusza serca kibiców na całym świecie dostarczając niezapomnianych wrażeń i emocji. Tym razem zapowiada się jeszcze ciekawiej, przynajmniej dla nas – Polaków. Od wielu lat nie mieliśmy aż tak silnej reprezentacji, już sam Robert Lewandowski, który oceniany jest jako jeden z najlepszych napastników na świecie daje nam spore szanse na sukces. Jeżeli dołożymy do tego umiejętności pozostałej jedenastki, w której także nie brakuje światowych nazwisk, takich jak Milik, Glik czy Błaszczykowski, można rokować szanse na zajęcie przez Polaków wysokich miejsc – może nawet podium?

Faza eliminacyjna

Nie ma co ferować wyników, piłka nożna to nieprzewidywalny sport, w którym wszystko może się zdarzyć. Co chwilę można oglądać mecz, którego wyniku nikt się nie spodziewał – zwłaszcza, gdy stawką jest tak ważny tytuł jak mistrzostwo świata. Możemy być pewni, że każdy zespół zagra na 100 procent, a zwycięzcę wskaże boisko.

Do rozpoczęcia fazy grupowej jeszcze sporo czasu, jak na razie reprezentacje z całego świata stają w szranki walcząc o zakwalifikowanie się do ścisłego turnieju. Jak na tle swojej grupy wypadają Polacy?

Grupa E – czy Polacy mają szanse?

Jak już pisaliśmy, futbol potrafi zaskakiwać, jednak na chwilę obecną, nasza reprezentacja radzi sobie lepiej niż dobrze. Po pięciu rozegranych meczach Polacy zgromadzili solidne 13 punktów (4 zwycięstwa, 1 remis), co daje im pierwsze miejsce w grupie. Tuż za nami uplasowała się Czarnogóra z 7 punktami na koncie – tyle samo ma Dania, która zajmuje obecnie 3 miejsce. Na czwartym i piątym miejscu uplasowały się Rumunia i Armenia z dorobkiem 6 punktów, stawkę zamyka Kazachstan z 5 punktami na koncie. Warto dodać, że na chwilę obecną Polacy strzelili 12 bramek, tracąc jedynie 6.

Najbliższe spotkanie – Rumunia

Ten mecz rozpoczyna drugą kolejkę zmagać w grupie eliminacyjnej naszej kadry. Mecz Polska – Rumunia odbędzie się 10 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Analizując formę piłkarską naszej reprezentacji oraz poprzedni wynik meczu z Rumunią (3:0 dla Polaków), można entuzjastycznie podchodzić do tego spotkania. Co prawda nasza przewaga w grupie jest całkiem spora, jednak nie można pozwolić by piłkarze zachłysnęli  się sukcesem – wszystkie punkty wciąż są na wagę złota.

Poza formą piłkarską, treningiem, odpowiednią taktyką i przygotowaniem, do zwycięstwa niezbędni są jeszcze kibice. Nie ma drużyny, która poradzi sobie na boisku bez wsparcia dwunastego zawodnika – zwłaszcza, że gramy na naszym terenie. Mecz bez wątpienia zagwarantuje nam sportowe emocje na najwyższym, światowym poziomie – dlatego nie może tam zabraknąć żadnego prawdziwego kibica. Bilety rozchodzą się w zastraszającym tempie – dlatego jeżeli nie masz jeszcze wejściówki bilety znajdziesz na portalach z systemem odsprzedaży biletów np. na AleBilet.pl

MS
Potrzebujesz biletów na mecz eliminacyjny Polska – Rumunia? Więcej informacji na AleBilet.pl.

 

One comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *