Dobre oprogramowanie do hoteli

[REKLAMA]

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się z pewnymi przywilejami, ale także obowiązkiem kompetentnej obsługi poszczególnych działów. Skutecznie działający system dotyczący księgowania, obsługi kontrahentów, rejestrowania sprzedaży to tylko niektóre aspekty, jednak składają się one na całość decydującą o sukcesie. Nie tylko sukcesie – zwyczajnie: brakiem porażki i kosztownych błędów. Każde przedsiębiorstwo, to cała różnorodność procesów przebiegających między zarządzającymi, a klientami poprzez pracowników odpowiednich działów.

Oprogramowanie do prowadzenia hoteli.

Programy pomocne do prowadzenia hoteli i pensjonatów są wręcz niezbędne do prawidłowego funkcjonowania tego typu obiektów. Bez grafiku hotelowego trudno sobie wyobrazić pracę recepcji. Odznaczanie check-inów i check-outów decyduje o dziennym rozkładzie pracy pokojówek. Zgłaszane przez gości ewentualne usterki, nanosi się do systemu, by następnie pokierować porządkiem prac dla konserwatora. Grafik hotelowy pokazuje listę planowanych przyjazdów i wyjazdów danego dnia, tygodnia i miesiąca. Korelacja systemu hotelowego z zewnętrznymi portalami internetowymi do rezerwacji miejsc, to bezpieczne zarządzanie dostępnością i wykluczenie przypadkowych overbookingów. Z obłożenia danego dnia można wygenerować listę gości, które będą korzystały ze śniadań hotelowych, co ułatwi pracę kuchni w przygotowaniu optymalnej ilości posiłków.

Oferowane przez nas programy do obsługiwania hoteli, pensjonatów i obiektów noclegowych, ukazane są na stronie https://www.dobresystemy.eu/oprogramowanie-dla-hoteli-i-pensjonatow. Kilkoma dobrymi propozycjami, polecanymi przez nas, są: x2 Hotel, izzyHotel czy KWHotel. Są to profesjonalne, rozbudowane programy służące nie tylko do obsługi bazy noclegowej. Dzięki programom można generować raporty i statystyki za poszczególne okresy, aby móc użyć je w prezentacjach lub sprawozdaniach dla zarządcy lub na konferencje. Wymienione programy hotelowe mają także funkcje kasowe umożliwiające sprzedaż towarzyszącą artykułów podręcznych. Dzięki aplikacji istnieje również możliwość powiązania z systemem kasowym restauracji hotelowej. Wystawianie faktur za posiłki zakupione w restauracji oraz dodawanie posiłków do pozycji noclegu na fakturze dla klienta, jest dużym udogodnieniem dla hotelowego gościa. Recepcja ma też możliwość programowania zamków oraz kart do otwierania poszczególnych drzwi obiektu.

Oprogramowanie hotelowe to także jasna obsługa imprez, wynajęć sal konferencyjnych i cateringu dla firm zewnętrznych. Może obejmować także działanie SPA, basenu, saun i innych punktów usługowych – jeśli hotel takie posiada.

Zaprezentowane tutaj oprogramowania hotelowe służą przejrzystej i intuicyjnej obsłudze całego obiektu, z możliwością kompleksowego łączenia usług i rozliczeń. Działalność związana z prowadzeniem hotelu staje się z odpowiednimi systemami prosta i przyjemna dla pracowników oraz gości obiektu. Zapraszamy do pracy z najlepszymi programami dla hoteli oraz pensjonatów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *