Czemu lepiej doładować telefon przez internet?

[REKLAMA]

Masz telefon na kartę? To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ dzięki niemu możemy łatwo kontrolować swoje wydatki i nie musimy płacić comiesięcznego abonamentu niezależnie od tego, jak często rozmawialiśmy czy korzystaliśmy z internetu. Co więcej, teraz możemy także doładowywać swoje konto on-line!

Kiedyś jedyną formą na doładowanie konta dla telefonu na kartę było udanie się do kiosku albo do sklepu, aby kupić kartę. Karty sprzedawane były tylko w określonych nominałach, na przykład 10, 20, 50 czy 100 złotych i nie mieliśmy możliwości doładować konta inną sumą. Potem do użytku weszły doładowania, które mogliśmy kupować bezpośrednio z kasy sklepowej – wtedy przy zakupach trzeba było podać operatora oraz wartość doładowania w wyznaczonym przedziale. Nie było już problemu braku danej karty lub nominału.

Teraz, gdy karty z doładowaniami wyszły już z użycia, do dyspozycji mamy zasadniczo dwie formy na doładowanie konta – kupienie go u sprzedającego w formie wydruku z kasy lub też wykonanie doładowania przez internet.

Nie każdy jednak jest w pełni przekonany do tego, aby doładowywać konto dla swojego telefonu on-line. Warto jednak wskazać, że to bardzo wygodna forma na doładowanie, która dodatkowo jest bezpieczna i szybka. Konto możemy doładować na różnych stronach – stronach operatorów, stronach banków po zalogowaniu się na swoje konto, a także na stronach operatorów płatności, na przykład Blue Media (bm.pl).

Doładowywanie konta on-line to zaledwie kilka sekund. Musimy tylko wpisać numer telefonu, który chcemy doładować, wskazać na operatora oraz określić kwotę oraz wybrać formę płatności. Gdy wykonujemy doładowanie z banku, suma pobierana jest z naszego konta. Gdy na stronach operatorów czy stronie bm.pl, wtedy wskazujemy na bank, z którego chcemy wykonać zapłatę.

Doładowanie odbywa się automatycznie, czyli nie musimy czekać na to, aż kwota będzie zapisana na naszym koncie. Zwykle cały proces trwa około kilku sekund niezależnie od tego, o której godzinie chcemy zdecydować się na wykonanie przelewu.

To jeszcze nie wszystkie zalety doładowywania konta on-line. Możemy również korzystać z szerokiej gamy różnych bonusów, które nie są dostępne przy zwykłych doładowaniach, na przykład możemy otrzymać nawet o 30% więcej do doładowania lub dodatkowe darmowe minuty lub pakiety danych do wykorzystania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *