Jaki prezent na rocznice ślubu?

Rocznica ślubu to piękna okazja do świętowania. Niezależnie od tego, jak długo jesteśmy w związku małżeńskim, możemy zaskoczyć drugą połówkę ciekawym prezentem.

Życzenia od serca

Kartki z krótkimi życzeniami powoli odchodzą do lamusa. Niepotrzebnie. Każdy z nas chciałby przeczytać kilka miłych słów. Rocznica ślubu jest idealną okazją, by się wykazać. Współmałżonek będzie zachwycony, gdy opiszemy nasze uczucia do niego. Co więcej, kartkę można zachować na lata i wrócić do niej za jakiś czas. Z pewnością przywoła wtedy miłe wspomnienia.

Zrób to sam

Upominki na rocznice ślubu, mogą wiązać się z osobą obdarowywaną lub ze wspólnym związkiem. Możemy przygotować coś własnoręcznie. Kolaż ze zdjęciami ze wspólnej podróży, zabawny filmik czy uroczysty obiad przygotowany samemu nie tylko zaskoczy drugą połówkę, ale pokaże także ile pracy i serca włożyliśmy w przygotowanie podarku.

Wybierz z głową

Jeśli nie mamy pomysłu bądź umiejętności, by stworzyć coś samemu, możemy kupić gotowy prezent. Na stronie 4gift.pl znajdziemy mnóstwo propozycji upominków dla współmałżonka. Warto skorzystać z rozbudowanej wyszukiwarki, w której wybierzemy zakres cenowy, producenta, a nawet kolor prezentu.

Wyjątkowe chwile

Podczas okrągłej rocznicy, powinniśmy dłużej zastanowić się nad upominkiem. Warto zainwestować w coś, o czym współmałżonek marzył od dawna. Gdy planujemy wspólne podróżowanie, świetnym pomysłem będzie mapa świata w formie zdrapki. Te i inne oryginalne pomysły również znajdziemy na stronie 4gift.pl.

Coś śmiesznego…

Nikt nie zna się tak jak małżonkowie. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by podarować sobie zabawny upominek. Coś, co wywoła szeroki uśmiech na twarzy ukochanej osoby. Jeśli obie osoby cechuje duży dystans do siebie i pozytywne nastawienie, prezent z przymrużeniem oka może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Rocznice ślubu warto świętować. Możemy to zrobić w domowym zaciszu bądź podczas kolacji w eleganckiej restauracji. Opcji jest wiele. Ważne jednak, by pokazać w tym dniu, jak bardzo zależy nam na ukochanej osobie i jak dobrze ją znamy.

9 komentarzy

  1. mój mąz wpadł na genialny pomysł na 5 rocznicę naszego ślubu. kupił irobota do odkurzania. koniec mojego ręcznego odkurzania, i chociaż to nie złoty zegarek, to cieszyłam się jak wariatka

    1. ale super mąż! ja mam braavę, tego co myje podłogi ale muszę coś napomknąć swojemu, że przydałby się drugi do pary 😀

    2. my kupiliśmy xiaomi w zeszłym roku i na początku też się cieszyłam, dopóki nie okazało się, że to totalna beznadzieja.

      1. dlatego lepiej jest kupować sprawdzone marki, a nie z chin. 😉 przynajmniej macie już doświadczenie w tym temacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *