Samochód na kilometry – co to za usługa?

Nowoczesne usługi transportowe przybierają różne formy. Jedną z nich jest możliwość wynajęcia samochodu na kilometry. Jest to usługa doskonale wpisująca się w rynkowe trendy i stanowiąca odpowiedź na potrzeby klientów prywatnych i biznesowych.

Samochód na kilometry – na czym to polega?

Usługa, w której ramach udostępniane są samochody na kilometry, to forma krótkoterminowego najmu pojazdów mechanicznych. Klient płaci jedynie za pokonany dystans i realny czas przejazdu. Wynajem obsługiwany jest w całości z poziomu specjalnej aplikacji, którą trzeba zainstalować na smartfonie.

Gdzie wynająć samochód na kilometry?

Wynajem samochodu na kilometry jest świetnym rozwiązaniem dla kierowców, którzy nie korzystają regularnie z auta, a w wielu sytuacjach zależy im na komforcie i wygodzie. Chcąc skorzystać z usługi, należy w pierwszej kolejności poszukać odpowiedniej firmy, której oferta odpowiada indywidualnym wymogom pod względem zawartości oraz ceny. Warto przypomnieć, że w Polsce na razie nie wszędzie da się wynająć auto na kilometry. Kielce oraz inne duże miasta to przykłady lokalizacji, gdzie omawiana usługa jest dostępna.

Jak korzystać z usługi?

Wspomniana powyżej aplikacja jest niezbędna do rozpoczęcia oraz zakończenia usługi najmu auta na kilometry. Należy ją pobrać ze strony firmy PANEK CarSharing, a po zainstalowaniu jej na telefonie trzeba się w niej zarejestrować. Po weryfikacji i aktywacji konta klient zyskuje dostęp do wszystkich funkcji aplikacji. Nie tylko pokazuje ona wolne pojazdy, ale również służy do otwierania samochodu. Wszelakie zastrzeżenia oraz ewentualne usterki także zgłasza się operatorowi poprzez aplikację.

Auto na kilometry – dlaczego warto?

Samochód na kilometry to wygodna forma korzystania z pojazdu bez posiadania go na własność, co wiąże się z różnymi wydatkami. Wynajmując auto na kilometry, kierowca nie płaci za paliwo, ubezpieczenie czy serwis. W zamian za pewną opłatę może natomiast swobodnie poruszać się po mieście i być niezależnym od środków publicznego transportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *