6 pomysłów na oryginalny upominek na 30-stkę

Ukończenie trzydziestki to dla wielu osób niemal magiczny moment w życiu, idealny, by się ustatkować, jeśli do tej pory się tego nie zrobiło. Wciąż jednak można cieszyć się młodością, chęcią życia i pragnieniem zdobywania świata, dlatego warto uczcić dzień swoich urodzin, wyprawiając imprezę! A jak impreza, to i prezenty. Kubki, niebanalne koszulki z nadrukiem? Zobacz, co można podarować jubilatowi – oto 6 naszych pomysłów!

Zabawna koszulka z nadrukiem – idealna na co dzień

T-shirt z pomysłowym napisem i grafiką to od lat jeden z najmodniejszych personalizowanych prezentów urodzinowych, który świetnie sprawdza się zarówno w przypadku znajomych, jak i bliskiej rodziny czy nawet współpracowników. Koszulki z nadrukiem zamówisz w drukarni T-Druk, i to bez konieczności zlecania wykonania projektu grafikowi. Możesz samodzielnie go stworzyć, co z pewnością dostarczy Ci mnóstwa frajdy!

Poduszka, którą zechcesz mieć na kanapie

Bardzo ciekawym, a zarazem fantazyjnym prezentem może być poduszka z nadrukiem. Świetnie sprawdzi się tu motyw pieniędzy i napis „poduszka finansowa na starość”. To sympatyczny sposób na to, by nieco żartobliwie wskazać, że trzydziestka to najlepszy moment, by zacząć myśleć o emeryturze.

Torba na zakupy z humorystycznym nadrukiem

A może by tak połączyć zabawny prezent z możliwością jego pożytecznego wykorzystania? Postaw na torbę płócienną z intrygującym napisem i grafiką, którą podobnie jak koszulkę z nadrukiem możesz zaprojektować samodzielnie. Znak drogowy z ograniczeniem prędkości do trzydziestu i podpisem „przekroczyłeś 30, zwolnij!” jest ciekawą opcją dla osób, które szukają czegoś zabawnego dla kolegi.

Kubek z nadrukiem do porannej kawki w biurze

Każdy ma w pracy kawosza, który przed rozpoczęciem jakiejkolwiek pracy musi zrobić sobie kawę. I właśnie z myślą o nim warto zaprojektować kubki z nadrukiem przypominające etykietę dobrej whiskey z rocznika, z którego pochodzi solenizant, jego imieniem lub ksywką i podpisem „edycja limitowana”.

Czapka na chłodniejsze dni

Jeśli solenizant obchodzi trzydzieste urodziny w zimowym miesiącu, możesz pomyśleć o sprawieniu mu ciepłej, uniwersalnej czapki z nadrukiem. Może ona być dodatkiem do kubka lub koszulki. Wraz z wydrukowanym rocznikiem, w którym urodziła się osoba obdarowana, będzie to naprawdę miły akcent, o który warto się postarać!

Podkładka pod myszkę dla zapracowanych

Ci, dla których najważniejsza w życiu jest praca lub gry komputerowe, z pewnością docenią wysokiej jakości podkładkę pod mysz ze specjalnie opracowanym, zabawnym nadrukiem. Dzięki niej nawet podczas wykonywania zawodowych obowiązków obdarowana osoba będzie myślała o najbliższych.

Postaw na oryginalne podarunki!

Zamów w drukarni online produkty, które mogą stać się atrakcyjnym, spersonalizowanym prezentem dla bliskiej osoby. Gdy zależy Ci na tym, by sprawić jej frajdę i pokazać, jak dobrze ją znasz, postaw na tego rodzaju upominek. Niech ogranicza Cię tylko wyobraźnia! Nawet zwykły kubek czy koszulka dzięki niebanalnemu nadrukowi stanie się wyjątkowym gadżetem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *