Black Friday już za parę dni!

[REKLAMA]

Mówi Wam coś promocja o nazwie Black Friday? Jeżeli nie, to warto się do niej przygotować, bo to dzień, a w zasadzie kilka dni, kiedy kupić można wybrane towary po znacznie niższych cenach niż ceny katalogowe, dostępne na co dzień. Jako że lubimy być konkretni, w tym wpisie skupimy się na promocji urządzeń i sprzętów elektrycznych, a w tym telewizorów, konsol, małego i dużego AGD itd. Dlatego na czynniki pierwsze rozkładamy promocję w Media Expert.

Black Friday, czyli co?

Black Friday to dzień promocji, który przypada na pierwszy piątek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia. Ten zawsze wypada w ostatni czwartek listopada, a więc w tym roku będzie to 28.11. Black Friday, co w tłumaczeniu na język polski oznacza Czarny Piątek, będzie więc 29 listopada.

Jeżeli wierzyć legendom, a w każdej jest trochę prawdy, Black Friday to święto promocji, które należy przypisać prezydentowi Stanów Zjednoczonych Abrahamowi Lincolnowi, gdyż to on ustanowił Święto Dziękczynienia. Dzień po nim rozpoczyna się natomiast okres świątecznych zakupów i właśnie od tego szaleństwa nazwę wziął Black Friday. W Polsce i na świecie to dzień, w którym można liczyć na wspaniałe promocje, o czym łatwo się przekonać na stronie Media Expert.

Oczywiście w Polsce Czarny Piątek nie ma tak bogatej historii. W zasadzie jest to dzień znany w polskich sklepach dopiero od kilku lat. Przedsiębiorcy zauważyli, że to dobra okazja do podreperowania zysków, a jako że przed świętami zainteresowanie różnymi produktami jest ogromne, również na polskim rynku Black Friday został przyjęty pozytywnie.

Black Week od Media Expert

Jak zostało wspomniane, Black Friday w tym roku przypada 29.11. Nie oznacza to jednak, że dobrą okazję upolować można tylko w pierwszy piątek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia. Nic z tych rzeczy. Można stwierdzić, że to nazwa umowna, a promocja obowiązuje o wiele dłużej. W przywołanym już Media Expert to cały Black Week, a więc Czarny Weekend. Dlatego każdy, kto nie zrobi zakupów w piątek, nie musi stać na straconej pozycji. Równie dobrze może zrobić to w weekend, korzystając z oferty Media Expert w sobotę lub w niedzielę, a nawet już teraz. Nie jest to wielki problem, ponieważ zakupów można dokonać przez Internet, oczywiście korzystając przy tym z promocyjnych cen produktów.

Jakie produkty przeceniono w promocji Black Week?

Sama oferta na tegoroczny Black Week jest natomiast bardzo szeroka. W Media Expert coś dla siebie znajdzie każdy, kto szuka sprzętu AGD, ale też telewizora czy konsoli. Pośród kategorii, które kwalifikują się do promocji, zebrano m.in.: telewizory, laptopy, smartfony, tablety, duże AGD, małe AGD, ale i wiele innych produktów.

Oferta jest więc niezwykle szeroka, a ceny naprawdę atrakcyjne. W zależności od produktu promocje sięgają od kilku do kilkudziesięciu procent. Każdy, kto w najbliższym czasie chce kupić telewizor, piekarnik, lodówkę, a nawet telefon, powinien więc skorzystać z promocji Black Week i sporo na takim zakupie oszczędzić.

2 komentarze

  1. W promocji Black Week kupiłem ostatnio z żoną sprzęt AGD to znaczy TV marki samsung i tableta . Oferta była Ciekawa no i promocja to najważniejsze he he tylko kasa 😉

  2. Jestem sceptykiem jeśli chodzi o wszelkie promocje (nie ma nic darmo). A już zupełnie nie wyobrażam sobie walki w black piątek o telewizor czy smartfon. Ciekawe są dla mnie jedynie propozycje internetowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *