Dlaczego warto kupować wodę dla firmy w butelce?

Regularne picie wody ma dla nas spore znaczenie. Odpowiednie nawodnienie organizmu wpływa nie tylko na nasze samopoczucie, ale również na szereg narządów wewnętrznych, które wymagają wody do odpowiedniego funkcjonowania. Dlaczego warto kupować wodę butelkową dla pracowników?

Jakie są rodzaje wód w hurtowniach?

Pierwszym z najpopularniejszych rodzajów są wody źródlane. Są one pobierane z płytszych warstw podziemnych oraz charakteryzują się niskim lub średni poziomem mineralizacji. Innym popularnym rodzajem są wody mineralne. Pochodzą one z głębokich odwiertów, a co za tym idzie, ich nasycenie minerałami jest wysokie (powyżej 1000 mg na litr wody). Polecanym rozwiązaniem jest picie obydwóch rodzajów, aby dostarczyć organizmowi jak najwięcej minerałów. Dla swojej firmy można zamawiać z hurtowni wody mineralnej, jak na przykład tutaj.

Dlaczego warto zamawiać wodę hurtowo dla pracowników?

Nie ma żadnych wątpliwości, że woda wpływa bezpośrednio na pracę naszego mózgu. Wypoczęty umysł pracownika jest dla przedsiębiorców bardzo ważnym aspektem. Taki pracownik jest znacznie efektywniejszy oraz istnieje znaczna mniejsza szansa, że popełni on kosztowny błąd. Zamawiając wodę hurtowo dla pracowników, zapewnimy im odpowiednie nawodnienie, a z racji, że jest to zamówienie hurtowe, przedsiębiorca może spodziewać się atrakcyjnej zniżki. Woda dla firmy to inwestycja w jej rozwój.

Korzyści z picia wody:

  • zwiększenie witalności;
  • zdrowa skóra;
  • prawidłowe funkcjonowanie narządów wewnętrznych;
  • zmniejszenie poziomu stresu.

Czy picie wody butelkowej jest bezpieczne?

Picie wody ze sprawdzonego źródła jest w 100% bezpieczne. Mamy pewność, że ilość minerałów oznaczona na etykiecie będzie identyczna w rzeczywistości. Każda partia przed wypuszczeniem jej do konsumpcji jest restrykcyjnie badana pod kątem zawartości zanieczyszczeń oraz metali ciężkich. Pozwoli to pić naszą ulubioną wodę bez obaw, że nasz organizm źle na nią zareaguje.

Dlaczego woda czerpana ze źródła jest zdrowsza?

Woda czerpana ze źródła jest naturalnie wzbogacone minerałami. Dzięki temu znacząco obniża się używanie zabiegów chemicznych i mechanicznych, które miałyby dodatkowo uzdatnić napój. Picie takiej wody jest zgodne z naturą, ponieważ producent w żaden sposób nie zakłóca naturalnych procesów jej produkcji.

Dlaczego warto kupować wodę butelkową dla pracowników?

Woda butelkowa dla pracowników sprawdzi się w wielu sytuacjach. Jedną z nich jest długie spotkanie, podczas którego każdy z uczestników musi pić wodę, aby się nie odwodnić. Napój butelkowy jest znacznie poręczniejszym rozwiązaniem, ponieważ świetnie będzie ona wyglądała na stole konferencyjnym. Ponadto można ją bez problemu zabrać ze sobą na dłuższą podróż służbową. Nie zajmie ona dużo miejsca, a nasz organizm będzie cały czas nawodniony. Taki stan rzeczy przyniesie nam bardzo dużo korzyści.

Woda butelkowa dla pracowników jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Należy jednak podjąć współpracę z solidną hurtownią wody, która nie w wygórowanej kwocie będzie dostarczała nam produkt każdego miesiąca. Pozwoli to wpłynąć na efektywność naszych pracowników, co będzie miało bezpośrednie odniesienie w zwiększeniu przychodów naszej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *