Hurtownia kosmetyczna? Postaw na Akar Olsztyn!

[REKLAMA]

W dobie kryzysu gospodarczego spowodowanego zarówno pandemią COVID–19, jak i wojną na Ukrainie, posiadanie sprawdzonego dostawcy narzędzi i akcesoriów do pielęgnacji jest na wagę złota. Hurtownia kosmetyczna Akar to sprawdzony partner na trudne czasy.

Hurtownia kosmetyczna Akar Olsztyn – od dekady do dyspozycji Twojego salonu

Hurtownia Kosmetyków Akar od 2012 roku obsługuje profesjonalne salony kosmetyczne, gwarantując najwyższą jakość rozwiązań przeznaczonych zarówno do manicure, jak i pedicure, a także wielu innych zabiegów. W ofercie dystrubutora znajdziesz także szeroką paletę produktów do domowego użytku, takich jak: cęgi, cążki, naklejki do paznokci, frezarki i wiele innych.

AAA Saigon Nippers – produkty, które po prostu musisz mieć

Akar Olsztyn to dystrybutor narzędzi do maniciure i pediciure znanej marki AAA Saigon Nippers, która przez wiele salonów kosmetycznych i ich klientek postrzegana jest jako totalne must have. Nic dziwnego, że wiele influencerek i kobiet prowadzących własne gabinety nie wyobraża sobie pracy i pielęgnacji bez tych produktów.

Idealny stosunek jakości do ceny

Narzędzia kosmetyczne oferowane przez Akar Olsztyn to najwyższy wymiar jakości, a co za nią idzie – wykonania, ergonomii, komfortu użytkowania i żywotności. Wszystko to w atrakcyjnej cenie, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagających klientek. Nie ma wątpliwości, że sprzęt idealnie sprawdzi się zarówno podczas profesjonalnych zabiegów, jak i domowego użytku.

Frezy Podomedical – ceramiczne, kamienne i podologiczne

W ofercie dystrybutora znajdziesz również funkcjonalne frezy ceramiczne, kamienne i podologiczne uznanej i szanowanej marki Podomedical. Rozwiązania zostały wykonane ze stali, co gwarantuje nie tylko wytrzymałość i ergonomię, ale przede wszystkim długą żywotność.

Hurtownia kosmetyczna Akar Olsztyn do Twoich usług

Gwarancja narzędzi kosmetycznych w hurtowych cenach oraz wysoka jakość obsługi na każdym etapie składania zamówienia. Sprawdź ofertę Hurtowni Kosmetyków Akar i zamów wymarzony produkt do pielęgnacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *