Pięć pomysłów na prezent urodzinowy dla filmoholika

[REKLAMA]

Masz znajomego lub znajomą, którzy szaleją za kinem i wręcz pochłaniają filmy niczym kolejną porcję czekolady, wkrótce ich urodziny, a ty ciągle nie wiesz co im kupić w prezencie? Film na DVD – dobry pomysł, ale skąd wiadomo, czy już go nie mają albo już nie widzieli? Oto pięć najciekawszych pomysłów na prezent dla filmoholika, któ®e uzupełnią wyjątkowe życzenia urodzinowe bo to nimi przede wszystkim obdarujesz jubilata.

Pierwsza propozycja to pudełko na drobiazgi.

Gotowe pudełko o wybranym kształcie i kolorze kupujemy w sklepie, dekorujemy je albo naklejając zdjęcie zawierające kadr z ulubionego filmu solenizanta, albo zakupujemy samoprzylepne litery i układamy z nich tytuł ulubionego filmu, imię i nazwisko ulubionego reżysera, aktora czy aktorki. To idealna propozycja dla tych obdarowujących, którzy, chcą by ich prezent, był choć w pewnym stopniu wykonany przez nich samych.

Druga propozycja to plakat filmowy w ramie.

Filmoholicy zwykle uwielbiają podkreślać swoją miłość do kina, dlatego ściany ich pokoi czy mieszkań zwykle pełne są plakatów filmowych. Nawet jeśli mają ich bardzo dużo z pewnością nie pogardzą kolejnym do kolekcji i znajdą dla niego miejsce, nawet jeśli ich ściany wygląda, jak wystawa w galerii plakatu.

Trzecią propozycją jest T-shirt z napisem bądź rysunkiem filmowym.

Idealny prezent zwłaszcza dla kinomaniaków, bo mężczyźni zwykle uwielbiają wkładać koszulki z konkretnym przesłaniem, nawet jeśli rozmiar T-shirtu nie jest ich sprzymierzeńcem. Z zakupem dla pań takiego prezentu należałoby zachować szczególną ostrożność, panie zwykle nie są tak tolerancyjne jeśli chodzi o wszelkie niedopasowania rozmiarowe.

Czwarta propozycja to tzw. album filmowy.

Takie albumy wydawane są w ramach promocji danego filmu i zwykle ich wydanie zbiega się z premierą filmu w kinie. Zawierają one najciekawsze kadry filmowe, różnego rodzaju ciekawostki związane z filmem, ale też coraz częściej opisują kulisy powstawania danej produkcji. Ich wizualna oprawa jest zachwycająca. To idealny prezent dla fana jakiejś konkretnej serii lub filmu, który chciałby wiedzieć o nim jak najwięcej, a przy okazji mieć na półce coś przyjemnego dla oka.

Piąta propozycja to gadżet filmowy.

Najczęściej są to kubki, breloczki, poduszki, zegarki czy nawet biżuteria. Tutaj wybór jest duży i zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji solenizanta. Kupujący prezent musi je jednak trafnie ocenić, a to często nie jest łatwe, dlatego piąta propozycja jest dla tych filmoholików, których znamy, jak łyse konie.

5 komentarzy

  1. Świetny pomysł na prezent dla filmowca , naprawdę. Ja dla swojego przyjaciela wybrała bym chyba plakat, bo on kolekcjonuje je. Pozostałe propozycje też są ciekawe. Kto wie, może w przyszłości z tych pomysłów skorzystam :))))

  2. Kino domowe zapewnia spektakularną wizję i fantastycznie głębokie brzmienie przestrzenne.
    Mając zestaw kina domowego, można w pełni odczuć wrażenia, jakie dają zmontowane obrazy i dźwięki.

  3. Wydaje się, że lepszym pomysłem na prezent dla kinomana byłby filmowy voucher podarunkowy np multikina. Zwłaszcza, że zmusza do wyjścia z domu.

  4. Tak sie składa, że mam taka osobe … Wczesniej mialem problemy z kupnem czegoś. Teraz juz wiem co kupie nastepnym razem. Dziekuje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *