5-letnia darmowa gwarancja na oczyszczacze powietrza Sharp – tylko u Autoryzowanych Dystrybutorów

Małymi krokami wzrasta świadomość społeczeństwa na temat zanieczyszczenia powietrza. Wiemy już, jak szkodliwy dla naszego zdrowia jest smog i w związku z tym podejmowanych jest coraz więcej kroków, aby mu przeciwdziałać. Korzystamy z komunikacji miejskiej, częściej przesiadamy się na rower i powoli rezygnujemy z węgla. Jednak czy te działania są wystarczające? W jaki sposób ochronić się przed smogiem w swoim domu? Jednym z najskuteczniejszych rozwiązań jest oczyszczacz powietrza.

Dzięki zastosowaniu filtrów o wysokiej skuteczności, potrafi on pozbyć się większości składników smogu. Usuwa nawet drobne cząstki, takie jak pyły zawieszone PM2,5 i PM10, lotne związki organiczne, bakterie, alergeny i dym papierosowy. Funkcja jonizacji unieszkodliwia wirusy oraz niszczy zarodniki pleśni i grzybów, a nawilżacz dba o odpowiednią wilgotność w pomieszczeniu. Oczyszczacz powietrza sprawia, że powietrze w naszym domu jest zdrowe, czyste i pozbawione nieprzyjemnych zapachów.

Kupując urządzenie, które ma nam służyć przez dłuższy czas, warto zainwestować pieniądze rozsądnie. Kierując się wyłącznie ceną produktu i dokonując nieprzemyślanego zakupu, możemy w rzeczywistości więcej stracić niż zyskać. Wybierając oczyszczacz powietrza warto zadbać, żeby pochodził z oficjalnej dystrybucji.

Autoryzowany dystrybutor sprzedaje oczyszczacze powietrza Sharp pochodzące bezpośrednio od producenta, co daje gwarancję ich wysokiej jakości. Dobrze zwrócić uwagę również na to, że w cenę produktu u autoryzowanego dystrybutora wchodzą dodatkowe korzyści. Minimum 2-letnia gwarancja daje nam pewność, że w przypadku usterki uzyskamy odpowiednią pomoc. Oferowany serwis door-to-door to najwygodniejsze i najpewniejsze rozwiązanie dla klienta. Pracownicy sklepów specjalistycznych doskonale znają sprzedawane urządzenia i chętnie służą pomocą. Doradzą nie tylko na etapie poszukiwania odpowiedniego modelu, ale również w przypadku problemów z posiadanym już oczyszczaczem. Dzięki tym wszystkim korzyściom unikniemy problemów możliwych przy zakupie urządzenia w “atrakcyjnej cenie”.

Chcesz wiedzieć lepiej, co jest wyznacznikiem mądrego zakupu? Co sprawia, że warto kupować u autoryzowanego dystrybutora?

1. Gwarancja i serwis

Gwarancja jest jedną z najważniejszych korzyści, jakie otrzymujemy w cenie produktu z polskiej dystrybucji. Daje nam pewność, że urządzenie będzie działało prawidłowo lub w przypadku problemów otrzymamy odpowiednią pomoc. Urządzenia z zagranicy nie są objęte serwisem, dlatego kupując z nieoficjalnej dystrybucji, bardzo często sami musimy zadbać o zabezpieczenie paczki oraz jej wysyłkę i liczyć na pozytywne rozpatrzenie. Do tego dochodzi długi czas oczekiwania na otrzymanie produktu z powrotem.

Sklep GoodAIR.pl, autoryzowany dystrybutor oczyszczaczy powietrza marki Sharp zapewnia nam nie tylko gwarancję, ale również serwis door-to-door. Oznacza to, że w przypadku usterki serwis zorganizuje kuriera, który odbierze urządzenie od klienta. Wszystko to odbywa się na koszt serwisu. Gwarancja wynosi min. 2 lata i dotyczy zarówno osób prywatnych, jak i firm.

Aktualnie możliwe jest przedłużenie gwarancji aż do 5 lat, bez dodatkowych kosztów. Dotyczy to wybranych oczyszczaczy powietrza marki Sharp, zakupionych w okresie od 1 października do 29 grudnia 2018 r. Wystarczy zarejestrować się na stronie producenta i wysłać dowód zakupu oczyszczacza. Promocją na 5-tkę są objęte poniższe urządzenia:

2. Wiedza

Wybierając odpowiedni model oczyszczacza powietrza, warto zastanowić się nad swoimi potrzebami. Decyzja może nie być łatwa, szczególnie, że rynek oczyszczaczy powietrza stale się powiększa. Czasem przeczytanie kilku specyfikacji może zrobić nam w głowie jeszcze większy mętlik. W takiej sytuacji dobrze jest skontaktować się bezpośrednio z autoryzowanym dystrybutorem.

Poniżej najważniejsze kwestie, które należy przemyśleć przed zakupem:

  1. Jaką wydajność powinien mieć oczyszczacz? Parametr ten dobieramy pod kątem powierzchni największego pomieszczenia, w którym oczyszczacz będzie pracować. Odpowiednia wydajność to taka, która umożliwia trzykrotne przefiltrowanie powietrza w ciągu jednej godziny.
  2. Czy zależy mi na funkcji nawilżania? Opcja ta przydaje się nie tylko w miejscach o bardzo suchym powietrzu – polecana jest ogólnie w sypialniach i pokojach dziecięcych.
  3. Jaki powinien być poziom hałasu? Jeśli chcemy, żeby oczyszczacz pracował również w sypialni, poziom decybeli w trybie nocnym nie powinien wynosić więcej niż 25 dB.
  4. Na jaki wydatek mogę sobie pozwolić? Oprócz jednorazowej ceny urządzenia trzeba pamiętać o kosztach eksploatacyjnych, takich jak pobór prądu czy wymiana filtrów.

3. Wsparcie

Jako sklep specjalistyczny oferujemy stałe, profesjonalne wsparcie przed- i posprzedażowe. Znamy nasze produkty i jesteśmy w stanie doradzić zarówno przy wyborze odpowiedniego modelu, jak i w przypadku ewentualnych problemów z użytkowaniem, reklamacją czy serwisem. Oferujemy również tylko te produkty, które sami sprawdziliśmy i mamy pewność co do ich jakości. Selekcjonujemy je pod kątem wielu kryteriów, takich jak koszta eksploatacji.

Zakupy w oficjalnym źródle są wygodną, bezpieczną i najkorzystniejszą dla klienta opcją. Gwarancja jakości i pewny serwis to podstawowe korzyści, jakie otrzymuje kupujący. Autoryzowany dystrybutor oferuje tylko sprawdzone urządzenia, a jego pracownicy mają dostęp do pełnej bazy wiedzy na ich temat i oferują zarówno wsparcie przed- jak i posprzedażowe. Wszystkie te korzyści otrzymujemy decydując się na oczyszczacz powietrza Sharp, a wchodzą one w standardową cenę urządzenia.  

One comment

  1. Oczyszczacze powietrza są naprawdę świetnymi urządzeniami, warto się w nie zaopatrzyć. Można lepiej oddychać i być spokojniejszym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *