Trzęsienie na rynku uzdatniania wody. Ecoperla już w sprzedaży.

Na rynku pojawiła się nowa marka urządzeń do filtracji wody Ecoperla. Twórcy dedykują rozwiązania małym i dużym gospodarstwom domowym. Produkty już są dostępne w sklepach stacjonarnych i internetowych. Grono zadowolonych użytkowników stale się powiększa.

Dlaczego powstała marka Ecoperla?

Marka Ecoperla jest odpowiedzią na potrzeby współczesnego rynku. Urządzenia powstały dzięki licznym wywiadom przeprowadzanym z użytkownikami oraz instalatorami dotychczasowych rozwiązań oczyszczania wody.

Urządzenia filtracyjne Ecoperla są produkowane w fabrykach na terenie Europy. Powstały przy współpracy ze znanymi liderami z branży filtracji wody, w tym z: Erie Water Treatment, Clack, Lanxess.

Piękno, funkcjonalność, innowacyjność i wydajność to cechy wspólne wszystkich produktów Ecoperla.

Co w ofercie?

Produkty Ecoperla zostały podzielone na cztery kategorie: filtry do domu, filtry do kuchni, wkłady filtracyjne oraz akcesoria.

W kategorii filtrów do domu można znaleźć serię kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline CS oraz łatwy w montażu Ecoperla Toro. Oprócz tego w ofercie znajdują się kompaktowe stacje wielofunkcyjne Ecoperla Multicab oraz Ecoperla Slimline MMX.

Oddzielną gałąź produktów marki Ecoperla stanowią urządzenia filtracyjne o dużych wydajnościach z serii Ecoperla Tower. Każde z nich usuwa inny rodzaj zanieczyszczenia z wody.

W kategorii filtrów do kuchni jest system odwróconej osmozy, jakiego dotychczas nie było. Ecoperla Rosa oprócz czystej wody jest w stanie wytworzyć wodę o właściwościach prozdrowotnych. Drugim urządzeniem z tej kategorii jest system nanofiltracji Ecoperla Nano.

Wśród wkładów można znaleźć produkt, którego nie znano na polskim rynku – wkład rewitalizujący wodę Ecoperla Elixir. Nadaje wodzie bardzo wysokie stężenie magnezu i znacznie podnosi pH.

infografika-ecoperla

Rozwiązania zapewniające tanią i bezpieczną eksploatację

Wszystkie urządzenia marki Ecoperla posiadają specjalnie zaprojektowane systemy zapewniające tanią i bezpieczną eksploatację. Ich projekty zostały poprzedzone licznymi testami.

Ecoperla Perfect System – system obecny w kompaktowych zmiękczaczach wody i stacjach wielofunkcyjnych Ecoperla. Są to optymalnie dobrane ustawienia głowicy sterującej zapewniające prawidłowe działanie i proces regeneracji.

Ecoperla Smart System – system dedykowany urządzeniom o dużych wydajnościach z serii Ecoperla Tower. Parametry pracy są dobierane do jakości wody konkretnego użytkownika.

Ecoperla Security System – system antyzalaniowy przeznaczony do filtrów kuchennych. Działa automatycznie bez potrzeby zasilania. Ochrania kuchnie przed zalaniem w trakcie awarii.

Marka Ecoperla wzbudza coraz większe zainteresowanie

Coraz więcej użytkowników wybiera urządzenia filtracyjne Ecoperla. Popyt wzrasta z tygodnia na tydzień. Głównymi przyczynami takiej sytuacji są: komponenty wykonane z trwałych materiałów, dopasowane systemy działania, najniższe koszty eksploatacji, wsparcie techniczne i atrakcyjne warunki gwarancji.

Informacje o marce

Ecoperla – marka nowoczesnych urządzeń przeznaczonych do filtracji wody pitnej i użytkowej w gospodarstwach domowych. W branży filtracji wody pojawiła się na początku 2017 roku. Powstała, jako odpowiedź na potrzeby użytkowników. Wszystkie urządzenia filtracyjne oraz ich komponenty powstały przy współpracy ze światowymi liderami w produkcji systemów uzdatniania wody. Marka Ecoperla stale zwiększa grono partnerów biznesowych. Jest dystrybuowana na terenie całej Polski w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Więcej informacji można znaleźć na stronie ecoperla.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *